ثبت نام یکپارچه ورود

برند جدید مدیران خودرو معرفی شد

برند جدید مدیران خودرو معرفی شد تیم تحریریه فونیکس 1402/12/13


فونیکس NEV

مدیران خودرو در هفته گذشته از زیربرند جدیدی رونمایی کرد. فونیکس NEV؛ زیرمجموعه جدید خودروساز بزرگ بخش خصوصی ایران، در زمینه عرضه خودروهای برقی و هیبرید فعالیت خواهد کرد. البته این برند، پیش از این و با آغاز عرضه تیگو ۸ پرو ای پلاس به صورت غیررسمی فعالیت خود را آغاز کرده بود. فونیکس (NEV  (New Energy Vehicle که با تمرکز بر انرژی‌های نو  فعالیت خودر را آغاز کرده است به زودی محصولات جدیدی در رسته برقی و هیبریدی را روانه بازار ایران خواهد کرد.

 

در مراسم مدیران خودرو،  وزیر صنعت، شهردار تهران، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست حضور داشتند. وزیر صمت طی صحبتهایی از اولویت حمایت از خودروسازان برقی خبر داد. شهردار تهران هم به اهمیت به روز رسانی صنعت خودرو برای کاهش آلودگی هوا اشاره کرد. در ادامه مراسم هم مدیر عامل مدیران خودرو گزارشی از سرمایه‌گذاری‌های این خودروساز برای توسعه محصولات دوستدار محیط زیست، ارائه کرد.

 

 
رونمایی از ۵ خودرو جدید فونیکس NEV

در مراسمی که به منظور معرفی این زیر مجموعه توسط مدیران خودرو با حضور تعدادی از فعالان رسانه ای و فعالان صنعت خودرو برگزار شد، خبر عرضه چندخودروی فونیکس NEV در سال جاری میلادی منتشر شد. این خودروها عبارتند از تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید، فونیکس FX الکتریکی و  آریزو ۸ پلاگین هیبرید. علاوه بر این در مراسم رونمایی برند فونیکس NEV،  اطلاعاتی درباره خدمات پس از فروش خودروهای هیبریدی و برقی ارائه شد. یکی از مدیران بخش خدمات پس از فروش فونیکسNEV  علاوه بر توضیحاتی درباره درباره آمادگی کارشناسان و مراکز تعمیرگاهی این برند برای ارائه خدمات، از  ضمانت‌های ۷ تا ۱۰ ساله خودروهای هیبرید این برند خبر داد. در حال حاضر خودروی تیگو ۸ پلاگین هیبرید و باتری آن ضمانت ۷ ساله یا ۲۰۰ هزار کیلومتر دارد.

 

 

آشنایی با اولین خودرو فونیکس NEV

نخستین خودرو برند فونیکس NEV، تیگو ۸ پرو ای پلاس است که به تازگی عرضه آن آغاز شده است. این خودرو از پیشرانه‌ بنزینی مشابه ام‌وی‌ام X55 و تیگو ۷ پرو و دو موتور الکتریکی قدرت می گیرد. مجموع توان تولیدی پیشرانه های تیگو ۸ پرو +e توسط یک جعبه دنده DHT سه سرعته به محور جلو خودرو منتقل می‌شود. 


مطالب مرتبط
تیگو ۸ پرو مکس: قهرمانی در رالی استقامتی Taklimakan 1403/3/27
فرصتی استثنائی برای خرید تیگو ۸ پرو مکس 1403/3/18
چری تیگو ۸ پرو مکس؛ بنز ارزان قیمت بازار استرالیا 1403/3/16
تیگو ۸ هیبرید؛ یک انتخاب مناسب برای فصل تابستان 1403/3/13
ثبت دیدگاه اشتراک گذاری