ثبت نام یکپارچه ورود

یک میلیون نفر در جهان خودرو ام وی ام ایکس 22 پرو خریدند

یک  میلیون نفر در جهان خودرو ام وی ام ایکس 22 پرو خریدند تیم تحریریه فونیکس 1402/12/26


 

خودرو ام وی ام ایکس ۲۲ پرو در سال 2016 به بازار جهانی معرفی شد و در سال 1400 توسط مدیران خودرو به بازار ایران راه پیدا کرد.

بازارهای آمریکای جنوبی، آمریکای شمالی، آسیا و آفریقا و کشورهایی از جمله ایران، شیلی، پرو، مکزیک، فیلیپین، عربستان سعودی، قزاقستان و ... بازار هدف این خودرو بودند و خودرو ام وی ام ایکس ۲۲ پرو  توانسته است فروش بالایی را در این بازارها کسب کند.

قدرت‌نمایی ام وی ام ایکس ۲۲ پرو در بازار جهانی

این دستاورد مهم، گواهی محکمی بر اعتماد یک میلیون خریدار به ام وی ام ایکس ۲۲ پرو در بازار جهانی و موفقیت استراتژی جهانی برند MVM است.

موفقیت ام وی ام ایکس ۲۲ پرو  در بازار جهانی مرهون ویژگی‌های برجسته این محصول جذاب است. مهندسان MVM برای طراحی این محصول با برترین متخصصان از شرکت‌های مطرح در جهان همکاری داشتند تا بتوانند محصولی قدرتمند در عین حال مناسب برای نیاز خریداران تولید کنند.

ام وی ام ایکس ۲۲ پرو با پایه‌ای از طراحی شیک، تجربه رانندگی راحت و ویژگی‌های تکنولوژیکی پیشرفته، خواسته‌های مصرف‌کنندگان جوان را برای یک کراس‌اوور مد روز و پیشرفته برآورده می‌کند.

علاوه براین، از زمان معرفی محصول از سال ۲۰۱۶ تا به حالا، تمرکز تیم طراحی ام وی ام ایکس ۲۲ پرو بر ارتقاء و به‌ روز رسانی مداوم محصول بوده و زبان طراحی این خودرو در نسخه‌های مختلف تکامل یافته است.

استفاده از عناصر بصری افقی، طراحی بال، چراغ‌های جدید و جلو پنجره کهکشانی، موجب تقویت ویژگی‌های اسپرت X۲۲ پرو شده و این مدل را به یک کراس‌اوور مدرن و شاخص برای مخاطب نسل جوان تبدیل کرده است.

استراتژی‌های مناسب بازار بین‌المللی

شاخص‌های موفقیت در بازار و رسیدن به رکورد یک میلیون فروش در بازار جهانی، صرفا به طراحی مدرن محصول محدود نمی‌شود.

ام وی ام پیش از عرضه هر محصول به بازار تحقیقات گسترده و عمیقی را در مورد فرهنگ محلی، عادات مصرف‌کننده و تقاضاهای بازار مقصد انجام می‌دهد. این فرایند ام وی ام را به تدوین یک استراتژی دقیق و متناسب برای هر بازار کمک می‌کند.

یکی دیگر از عواملی که باعث موفقیت ام وی ام ایکس ۲۲ پرو  در بازار جهانی شد، ساختار منعطف و سازگاری در شرایط آب و هوایی و محیط‌های مختلف است. این خودرو در بازار کشورهای مختلف با آب و هوای کاملا متفاوت فروش بالایی داشته و به یک محصول با طول عمر بالا شناخته می‌شود.

ام وی ام ایکس ۲۲ پرو ثابت کرده که در بازارهای کلیدی جهانی مانند برزیل، عربستان سعودی، قزاقستان و مکزیک، سازگاری فوق‌العاده‌ای دارد، به عنوان مثال، در بازار برزیل، با توجه به زمین‌های ناهموار و شرایط آب و هوایی متغیر، عملکرد تحسین‌برانگیز  ام وی ام ایکس ۲۲ پرو از نظر ایمنی و مقاومت در شرایط چالش‌برانگیز باعث فروش بالای آن شده است.

همچنین خریداران در بازار مکزیک به دنبال خودرویی با عملکردی پایدار در محیط با دمای بالا و در شرایط خاص و مسیرهای پیچیده هستند.

همکاری استراتژیک با برترین کمپانی‌های دنیا

ام وی ام برای طراحی ام وی ام ایکس ۲۲ پرو ، همکاری عمیقی با شرکت‌های برجسته بین‌المللی مانند بوش، کانتیننتال و بورگ وارنر در زمینه فناوری اجزای کلیدی و افزایش سطح ایمنی داشته تا خریداران بتوانند بالاترین میزان ثبات و امنیت را در این مدل تجربه کنند.

همکاری با شرکت‌هایی که عضو ۵۰۰ کمپانی برجسته در جهان هستند، نشان دهنده دغدغه اصلی  MVM برای افزایش سطح ایمنی، نوآوری در تکنولوژی و عزم راسخ برای حضور موفق در بازارهای جهانی و ارائه استانداردهای پیشرفته بین‌المللی دارد.

فروش یک میلیون دستگاه از خودرو ام وی ام ایکس ۲۲ پرو  نمادی از دستاورد مهم MVM در مسیر جهانی شدن و همچنین نشان دهنده موفقیت استراتژی‌ها و همکاری‌های بین‌المللی ام وی ام برای ارائه یک محصول قدرتمند و منعطف برای نیازهای متنوع در بازار جهانی است.

یادآور می شود که ۸ تا ۱۰ درصد فروش خودرو ام وی ام ایکس ۲۲ پرو  یعنی بین ۸۰ تا ۱۰۰ هزار دستگاه در ایران بوده است.

 


مطالب مرتبط
طرح فروش استثنایی ام وی ام X33 کراس - اردیبهشت ۱۴۰۳ 1403/2/30
خرید اقساطی مدیران خودرو طرح ویژه خرداد ماه سال 1403 مدیران خودرو 1403/2/28
توقف شماره‌گذاری “ایکس ۵۵ پرو” به دلیل نقص ایمنی 1403/2/19
فروش ویژه ام وی ام در اردیبهشت ۱۴۰۳ 1403/2/18
ثبت دیدگاه اشتراک گذاری