ثبت نام یکپارچه ورود

برند NEV فونیکس مدیران خودرو در سال 1403 با دست پر به بازار میاد.

برند NEV فونیکس مدیران خودرو در سال 1403 با دست پر به بازار میاد. تیم تحریریه فونیکس 1403/1/15


کمی قبل تر و در سال 1402، برند فونیکس مدیران خودرو، خودروی تیگو  8 پرو پلاگین هیبرید رونمایی شد و دو میلیارد و هفتصد و شصت میلیون قیمت خورد. اگر چه خیلی ها معتقد هستند این قیمت گذاری توسط مدیران خودرو به شدت بالاتر از انتظار بود اما علی ایحال مدیران خودرو توانست فروش خوبی در خودروی  تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید داشته باشد.

 

 

 

 

 

در سال 1403، اولین خودروی هیبریدی که بعد از تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید خواهیم داشت خودروی تیگو7 پرو پلاگین هیبرید  می باشد که  به عنوان دومین خودروی برند فونیکس NEV به بازار خودرو عرضه خواهد شد.

تیگو 7 پرو پلاگین هیبرید با توجه به سبقه فروش بسیار خوب برادرهای دیگر خود، از قبیل تیگو 7 پرو اکسلنت، تیگو 7 پرو پرمیوم مطمئناً از تقاضای زیادی دربازار برخوردار خواهد بود.

با توجه به احتمال افزایش قیمت بنزین و همچنین بالارفتن تورم در سال 1403 مطمئناً شرایط فروش خودروهای پلاگین هیبرید در بازار بسیار معقولانه و جذاب خواهد بود.

همین الان هم، مدیران خودرو تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید رو با بیشترین وام ممکن در اختیار خریداران قرار می دهد.

این خودروتنها خودرویی هست که اگر شما تمایل به خرید آن  داشته باشید ، شرکت مدیران خودرو وام بالای یک میلیارد به شما می دهد  و شما میتوانید با  اقساط 60 ماهه بازپرداخت وام شرکت مدیران خودرو رو پرداخت نمایید.

 

 

تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید و تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید ، خودرویی است که با ارائه مجموعه‌ای کم نظیر از پیشرانه‌های الکتریکی و بنزینی، تکنولوژی‌های رفاهی و ایمنی و همچنین سازگاری با طبیعت آپشن های مختلفی در اختیار راننده و سرنشینان قرار میدهد.

 

پیشتاز انقلاب تکنولوژیکی در بازار خودرو ایران

با انقلاب تکنولوژیکی در وسایل نقلیه و رونق خودروهای انرژی نو، اکنون دریچه جدیدی به سوی حمل و نقل جاده‌ای گشوده شده که آرامش، هیجان و بهره‌روی را بیش از هر دوره‌ای گسترش داده است.

 تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید به عنوان دومین خودروی هیبریدی مدیران خودرو توسط برند نوپای فونیکس NEV به بازار خودرو عرضه خواهد شد.

با ظهور دور جدیدی از انقلاب تکنولوژیکی و تحول صنعتی، بازار خودروهای انرژی نو در سراسر جهان داغ و رو به پیشرفت است. تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید آمده که تعریفی دوباره بر آنچه از گذشته تا امروز وجود داشته، ارائه نماید که می‌تواند زمینه ساز رقم خوردن نگرشی متفاوت در عصر جدید باشد.

پیمایش گسترده و مصرف سوخت عالی

تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید و تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید با داشتن باتری ۱۹.۲۷ کیلو وات و مخزن بنزین ۶۰ لیتری، قدرت پیمایش خودرو را تا ۱۰۰۰ کیلومتر افزایش می‌دهد و به راحتی می‌تواند بدون توقف یا وقفه کوتاهی شمال تا جنوب یا شرق تا غرب را پیمایش کند.

تمام این مشخصه‌ها منجر به پیمایش ۸۰ کیلومتری کاملا الکتریکی می‌شود که با مجهز شدن به مخزن سوخت ۶۰ لیتری، در نهایت منجر به مصرف ۱.۸ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر خواهد شد. همچنین در حالت تمام بنزینی نیز ۸.۲ لیتر مصرف می‌شود که عدد بسیار ایده‌آلی برای یک خودرو کراس اوور است.

 

 

پلاگین هیبرید ها خودرو هایی هستند که هم شما و هم خودش می تواند خودش را شارژ نماید.

این خودرو پلاگین هیبرید دارای درگاه شارژ در قسمت راست و نزدیک درب راننده است که به شما امکان شارژ خودرو تا ۱۰۰ درصد گنجایش باتری را می‌دهد و در سفرهای روزانه و شهری خود از خانه تا سرکار یا برای صرف اوقات فراغت در داخل شهر، گزینه ایده‌آلی پیش روی شماست.

این امکان ویژه، با سیستم خود شارژی خودرو تکمیل می‌شود. تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید به شکلی طراحی شده که خودرو بدون نیاز به ایستگاه شارژ خانگی، صرفا با اتکا به موتور بنزینی خود و همچنین ترمز کردن، باتری را شارژ می‌نماید. در واقع وقتی پشت چراغ قرمز هستید و یا خودرو در حین ترافیک با دور آهسته حرکت می‌کند، باتری با سرعت مطلوبی شارژ می‌شود. در نتیجه اگر در شرایط فعلی در منطقه شما ایستگاه شارژ عمومی نیست و یا به هر دلیل نمی‌خواهید یا نمی‌توانید از منبع برق خانگی هم استفاده کنید، خودرو بدون هیچ مشکلی باتری را شارژ می‌کند و مصرف سوخت را به حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد.

صرفه جویی و کاهش آلایندگی

تیگو 7 پرو پلاگین هیبرید و تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید با مصرف ترکیبی ۱.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر و کاهش مصرف بنزین، به دنبال تحقق هدف مشترک مردم در هم زیستی با گیاهان، درختان و سایر جانوران و رقم زدن آینده‌ای پاک است. فناوری پیشرفته این خودرو مزیت فوق‌العاده سفرهای شهری کاملا الکتریکی و جاده‌ای با آلایندگی اندک را عرضه می‌کند.

قدرت و کارایی فوق‌العاده

ترکیب دو موتور الکتریکی با یک موتور بنزینی ۱.۵ لیتر توربو شارژ در هماهنگی با گیربکس DHT که حالت‌های مختلف رانندگی را در سفرهای شهری و جاده‌ای اجرا می‌کند، منجر به گشتاور ۵۱۰ نیوتن متر و قدرت ۳۲۶ اسب بخار و در نهایت شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت با سرعت ۷.۶ ثانیه می‌شود که فراتر از تعاریف کنونی با استاندارد مشابه خودروهای بنزینی است.

تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید و تیگو 8 پرو پلاگین هیبرید با اتاقی بزرگ و صندلی‌هایی مجهز به گرم کن و سرد کن، سیستم تهویه هوای هوشمند، نورپردازی ۶۴ رنگ و مانیتور ۲۴ اینچی تجربه جدیدی از سفر سبز را برای سرنشینان خودرو تامین می‌کند و جهش الکترونیکی را نشان می‌دهد.

 


مطالب مرتبط
تیگو ۸ پرو مکس: قهرمانی در رالی استقامتی Taklimakan 1403/3/27
فرصتی استثنائی برای خرید تیگو ۸ پرو مکس 1403/3/18
چری تیگو ۸ پرو مکس؛ بنز ارزان قیمت بازار استرالیا 1403/3/16
تیگو ۸ هیبرید؛ یک انتخاب مناسب برای فصل تابستان 1403/3/13
ثبت دیدگاه اشتراک گذاری