ثبت نام یکپارچه ورود

افتتاح نخستین شوروم فونیکس NEV: گام بزرگ در راستای عرضه خودروهای پاک

افتتاح نخستین شوروم فونیکس NEV: گام بزرگ در راستای عرضه خودروهای پاک تیم تحریریه فونیکس 1403/3/26


با توجه به تلاش‌های فونیکس NEV برای گسترش خودروهای پاک، این برند اولین شوروم اختصاصی خود را در بندر عباس افتتاح کرده است. این اقدام نشان‌دهنده تعهد فونیکس NEV به توسعه بازار خودروهای هیبریدی و برقی در ایران است.

فونیکس NEV، که پیشتر با عرضه تیگو ۸ پرو پلاگین هیبرید وارد بازار شده بود، حالا با افتتاح نمایندگی فروش اختصاصی خود، قدم بزرگی در جهت ارائه خدمات بهتر و جامع‌تر به مشتریان برداشته است.

این شوروم جدید، که در یکی از جنوبی‌ترین نقاط کشور و با فاصله‌ای قابل توجه از تهران قرار دارد، بخش مهمی از شبکه فروش فونیکس NEV را تشکیل می‌دهد و دسترسی به خدمات این برند را برای کاربران در سراسر کشور آسان‌تر می‌کند.

افتتاح شوروم فونیکس NEV نقطه عطفی در افزایش دسترسی به خودروهای پاک است و باعث می‌شود مشتریان با اطمینان بیشتر به سمت خودروهای هیبرید و برقی گرایش پیدا کنند.

علاوه بر تقویت شبکه فروش، فونیکس NEV به دنبال تکمیل سبد محصولات خود است. با معرفی تیگو ۷ پرو پلاگین هیبرید و دیگر محصولات جدید، فونیکس NEV قصد دارد تجربه کاربران را با فناوری نوآورانه و پاک به سطح بالاتری ببرد.

فونیکس NEV همچنین برنامه‌ای گسترده برای عرضه محصولات جدید دارد و با این حال، همچنان به اولویت خود یعنی رضایت مشتریان و ارائه خدمات کامل و مطلوب پایبند است.

 


مطالب مرتبط
فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو (ویژه ارگانهای طرف قرارداد) ارگان و سازمان های طرف قرارداد 1403/5/3
شرایط فروش جدید اکستریم VX در مرداد 1403 1403/5/3
جدیدترین لیست قیمت مدیران خودرو، ام وی ام و فونیکس و اکستریم ویژه مرداد ماه 1403 به شرح جدول ذیل اعلام گردید. 1403/5/1
جدیدترین شرایط فروش مدیران خودرو ویژه مرداد ماه 1403 1403/4/31
ثبت دیدگاه اشتراک گذاری