ثبت نام یکپارچه ورود

فراخوان مشتریان بهار و تابستان 1403 سامانه ی یکپارچه جهت ثبت نام

فراخوان مشتریان بهار و تابستان 1403 سامانه ی یکپارچه جهت ثبت نام تیم تحریریه فونیکس 1403/4/17


بدینوسیله به اطلاع میرساند کلیه منتخبین دومین دوره ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش اینترنتی خودرو با موعد تحویل 1403 که کد ملی ایشان در سامانه مذکور اعلام گردیده است، میتوانند از تاریخ 18 / 04 / 1403 پس از دریافت پیامک اطلاع رسانی توسط شرکت مدیران خودرو، با مراجعه به یکی از نمایندگی های مجاز شرکت مدیران خودرو نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود به صورت نقد یا اقساط مطابق شرایط زیر اقدام نمایند.

 

 

 

توضیحات، الزامات و محدودیتها :

1.      تمامی متقاضیان واجد شرایط با اولویت بندی موعد تحویل 1403 اعلام شده در سامانه یکپارچه می بایست از تاریخ 18 / 04 / 1403 پس از دریافت پیامک اطلاع رسانی توسط شرکت مدیران خودرو ، اقدام به ثبت نام اولیه و واریز وجه نمایند .

2.      عدم مراجعه جهت ثبت نام متقاضی در این بازه زمانی، به منزله انصراف ایشان از دریافت خودرو تلقی میگردد و مشتری در آینده حق هیچگونه ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.

3.      اطلاع رسانی شرکت صنایع خودرو سازی مدیران صرفا از طریق وبسایت رسمی و همچنین ارسال پیامک به شماره اعلامی مشتری در سامانه یکپارچه، خواهد بود .

4.      امکان صلح از محل این طرح فروش مجاز نمیباشد.

5.      قیمت خودرو در زمان ثبت نام به صورت قطعی می باشد.

6.      زمان تحویل در روش فروش نقدی 90 روز کاری بعد از تکمیل وجه و در صورت انتخاب روش اقساطی، تاریخ تحویل خودرو 90 روز کاری بعد از تایید نهایی لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیلات خواهد بود و زمان تحویل اعلام شده در سامانه یکپارچه ملاک نمیباشد. ضمناً با توجه به عدم امکان تغییر شرایط اقساط ، مشتری محترم می بایست از امکان فراهم نمودن مدارک مورد نیاز لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیلات اطمینان حاصل نماید. )در صورت عدم توانایی مشتری در احراز مستندات مالی و عدم تخصیص تسهیلات توسط بانک، هیچ مسئولیتی بر عهده شرکت مدیران خودرو نمی باشد(.

7.      قرارگرفتن متقاضی در لیست انتظار براساس زمانبندی اعلام ی در سامانه یکپارچه تعهدی را برای خودرو ساز به منظور تحویل خودرو ایجاد نمینماید و این تعهد صرفاً پس از انجام تمامی مراحل فوق و براساس انعقاد قرارداد فروش متقاضی با خودروساز و براساس مفاد قرارداد منعقده شکل می گیرد .

8.     در فروش اقساطی، مدت اقساط ، نرخ سود تسهیلات و هزینه های خدمات بانک و یا لیزینگ از جمله هزینه های تشکیل پرونده و اعتبارسنجی و سایر هزینه های قانونی قابل مطالبه که توسط بانک و یا لیزینگ مربوطه مقرر گردیده است به مبلغ نقدی خودرو افزوده و به عنوان قیمت فروش اقساطی در نظر گرفته خواهد شد.

  

 

نکات تکمیلی:

 

1.      در مرحله ی اول برای مشتریان بهار 1403 جهت ثبت نام در نمایندگی های مدیران خودرو پیامک ارسال خواهد شد.

2.      در این فراخوان برای مشتریان چهار خودرو آریزو 5 اف ال و ایکس 22 پرو دنده ای ( Arrizo 5 IE FL ) و (X22 pro MT  ) و آریزو 6 پرو فونیکس قابل تبدیل به آریزو 6 جی تی فونیکس و تیگو 8 پرو فونیکس فابل تبدیل به تیگو 8 پرو مکس، تیگو 7 پرو پرمیوم، اف ایکس پرمیوم با موعد تحویل بهار و تابستان 1403 پیامک ارسال خواهد شد.

3.      عدم مراجعه جهت ثبت نام متقاضی در این بازه زمانی، به منزله انصراف ایشان از دریافت خودرو تلقی می گردد و مشتری در آینده حق هیچگونه ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.

4.      اطلاع رسانی شرکت صنایع خودرو سازی مدیران صرفا از طریق وبسایت رسمی و همچنین ارسال پیامک به شماره اعالمی مشتری در سامانه یکپارچه، خواهد بود.

5.      امکان صلح از محل این طرح فروش مجاز نمی باشد

6.      قیمت خودرو در زمان ثبت نام به صورت قطعی می باشد.

7.      زمان تحویل در روش فروش نقدی 90 روز کاری بعد از تکمیل وجه و در صورت انتخاب روش اقساطی، تاریخ تحویل خودرو 90 روز کاری بعد از تایید نهایی لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیالت خواهد بود و زمان تحویل اعالم شده در سامانه یکپارچه مالک نمی باشد. ضمناً با توجه به عدم امکان تغییر شرایط اقساط ، مشتری محترم می بایست از امکان فراهم نمودن مدارک مورد نیاز لیزینگ / بانک ارائه دهنده تسهیالت اطمینان حاصل نماید. )در صورت عدم توانایی مشتری در احراز مستندات مالی و عدم تخصیص تسهیالت توسط بانک، هیچ مسئولیتی بر عهده شرکت مدیران خودرو نمی باشد(.

8.      قرارگرفتن متقاضی در لیست انتظار براساس زمانبندی اعالمی در سامانه یکپارچه تعهدی را برای خودرو ساز به منظور تحویل خودرو ایجاد نمینماید و این تعهد صرفاً پس از انجام تمامی مراحل فوق و براساس انعقاد قرارداد فروش متقاضی با خودروساز و براساس مفاد قرارداد منعقده شکل می گیرد .

9.      در فروش اقساطی، مدت اقساط ، نرخ سود تسهیلات و هزینه های خدمات بانک و یا لیزینگ از جمله هزینه های تشکیل پرونده و اعتبارسنجی و سایر هزینه های قانونی قابل مطالبه که توسط بانک و یا لیزینگ مربوطه مقرر گردیده است به مبلغ نقدی خودرو افزوده و به عنوان قیمت فروش اقساطی در نظر گرفته خواهد شد.

10.  .در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی )شرایط عمومی و اختصاصی( در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری حداکثر ظرف مدت 20 روز مسترد می گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه خودرو ساز نخواهد بود.

نکته ی مهم:

1.      از تاریخ 18 تیرماه مشتری پس از دریافت پیامک مدت 3 روز عادی(72 ساعت) مهلت دارد جهت ثبت نام به نمایندگی مراجعه نماید.

2.      مشتری پس از ثبت نام طبق قانون 3+2 مهلت تکمیل وجه به صورت نقد یا اقساط را دارد.


مطالب مرتبط
طرح خودروهای فرسوده دوره دوم سامانه یکپارچه 1403/4/31
آخرین مهلت ثبت نام منتخبین سامانه یکپارچه موعد تحویل تابستان و بهار 1403 1403/4/24
شرایط فروش اقساطی مدیران خودرو ویژه سامانه یکپارچه مرحله دوم ۱۴۰۳ 1403/4/21
ثبت دیدگاه اشتراک گذاری